Atribuită
Cumpărare directă
Reactivi pentru determinarea grupelor de sange pentru depistarea diferitelor antigene eritrocitare din alte sisteme eritrocitare cu seruri monoclonale validate pe cartele de aglutinare in coloana de gel, compatibile cu aparatura aflata in dotare (sau echivalent). Marcaj CE. Se vor prezenta instructiunile originale de utilizare ale producatorului, insotite de traducerea in limba romana si cretificatul de calitate al unui lot de productie Unitatea de masura/ Ambalare: 1 cutie x 48 cartele
- Număr anunț
- DA24911148
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.535 RON
- Valoare atribuită
- 7.535 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.