Atribuită Cumpărare directă

XILINA 100mg/10ml, SANDOSTATIN 100MCG/1ML SOL INJ X 5F

Număr anunț
DA24907392
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.727 RON
Valoare atribuită
14.727 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.727 RON

din 14.727 RON estimat