Atribuită
Cumpărare directă
Sonde aspiratie: CH12 - 20 buc., CH16 - 60 buc. si CH18 - 40 buc. Sonde Foley: CH20 - 50 buc. si CH16 -80 buc. Sonde endotraheale: CH6.5 - 5 buc., CH7 - 20 buc., CH7.5 - 10 buc. si CH8 - 10 buc. Trusa perfuzie - 4000 buc. Seringa insulina cu ac 1ml - 500 buc. Seringa GUYON fara ac cu ambou lung 60ml - 20 buc.
- Număr anunț
- DA24907791
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.287,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.287,50 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.