Atribuită Cumpărare directă

1 Detergent vase Axial 390L 2.20 858.00 2 Detergent lichid pardoseli Ivy 810l 2.80 2268.00 3 Sapun lichid antibacterian professional Expertto 960L 5.80 5568.00 4 Sapun toaleta antibacterian 200 buc 2.50 500.00 5 Saci menajeri 240L 9000 buc 0.90 8100.00 6 Saci menajeri 35L 16500 buc 0.12 1980.00 7 Role prosop hartie mari 140buc 9.50 1330.00 8 Role prosop hartie mici 300 buc 1.50 450.00 9 Servetele hartie masa 30 set 2.00 60.00 10 matura pvc+coada 30 buc 6.70 201.00 11 Bureti vase 300 buc 0.65 195.00 12 Bureti sarma 200 buc 0.90 180.00 13 Praf de curatat-tix 210 buc 3.30 693.00 14 Solutie geamuri Axial 60 buc 4.50 270.00 15 Rezerva mop bbc 200 buc 4.80 960.00 16 Lavete bbc 60 set 8.50 510.00 17 Hipoclorit 300 L 2.15 645.00 18 Servetele hartie pliate Z Z 1500 buc 4.00 6000.00 19 Cozi lemn 60 buc 2.50 150.00 20. Perii wc +suport 30 buc 5.50 165.00 21 Faras plastic 30 buc 2.20 66.00 22. Detartrant 5L 3.20 16.00 23. Galeti 15L cu storcator 30 buc 20.00 600.00 24. Cos paine plastic mare 1 buc 15.00 15.00 25. Manusi bumbac(curte) 60 per 6.00 360.00 26 Lame ras 100 buc 0.60 60.00

Număr anunț
DA24915175
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.200 RON
Valoare atribuită
32.200 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.200 RON

din 32.200 RON estimat