Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie de intretinere zilnica cabinete medicle si curatenie generala trimestriala - Servicii de curatenie de intretinere zilnica cabinete medicale si curatenie generala trimestriala, prestate conform normelor in vigoare. Serviciile sunt efectuate de personal specializat.Pretul reprezinta prestarea seviciilor de curatenie de catre o persoana pentru 2ore/zi x 5 zile/saptamana lunar si 2 persoane pentru 8 ore/trimestru la curatenie generala. Autoritatea contractanta va incheia un contract de prestari servicii valabil pana la data de 31.12.2020 - 12 luni * 1.850 lei/luna
- Număr anunț
- DA24841206
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- STYLE'S CONSTRUCT & CLEANING S.R.L. (CUI 21749337)
- Cod CPV
- 90919200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.200 RON
- Valoare atribuită
- 22.200 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.