Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24841126
Autoritate contractantă
CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33661200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450,90 RON
Valoare atribuită
1.450,90 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450,90 RON

din 1.450,90 RON estimat