Atribuită Cumpărare directă

Autoritate contractanta: iNSPECTORATUL GENERAL PENTRU SITUATII DE URGENTA 1) Tip asigurare –RCA 2) Date despre auto– autoutilitara ISUZU ATFS, ,NR. INDENTIFICARE: MPATFS87JKT015985 3) Valabilitate: 12 LUNI 4) Prima de asigurare – 1055,00 RON 5) Conditii de plata - plata integrala

Număr anunț
DA24855676
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.055 RON
Valoare atribuită
1.055 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.055 RON

din 1.055 RON estimat