Atribuită
Cumpărare directă
pachet de curatenie 1 ECONOMIC DETARTRANT WC 5L 1 MOTOTOL H.IG. TIPARITA 24ROLE 10 PERIND COADA LEMN 1,2M 2 DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. 5L 6 ALUFIX SACI MENAJ 35L 30BUC 2 PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML+33% 3 SELGROS MOP BUMBAC XXL 250G 3 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 4BUC 8 MATURA GETA+COADA PER 2 ECONOMI DET.SUPRAFETE 2IN1 5L
- Număr anunț
- DA24846403
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,35 RON
- Valoare atribuită
- 395,35 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.