Atribuită Cumpărare directă

telina radacina, curatata, proaspeta, aspect si gust specific, culoare alba, ambalata in saci plasa de 10-12 kg , certificat de calitate pastarnac radacina, curatat, proaspat, aspect si gust specific Usturoi ambalat in plase de 5kg ,certificat de calitate

Număr anunț
DA24862145
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03221110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.580 RON
Valoare atribuită
3.580 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.580 RON

din 3.580 RON estimat