Atribuită Cumpărare directă

ulei,zahar, condiment maggi

Număr anunț
DA24905379
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR24 (CUI 29368451)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,55 RON
Valoare atribuită
330,55 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,55 RON

din 330,55 RON estimat