Atribuită
Cumpărare directă
cartofi 5okg, ceapa 10kg, pastirnac 5 kg,telina 5kg, ulei 18kg, morcovi 10kg, rosi spaghete 10buc, rosi bulion 60buc, zahar 10kg, orez 10kg, malai 10kg, rosi pasate 18uc, pasa omate 18buc, sare 12kg, unt 12buc, lapte 12kg, iaurt cereale 25buc, smantina 200g 30buc, oua 90buc, almette 8buc, telemea id 2,4kg, salam uscat 1,2kg, carne vita 5kg, portocale 115buc,usturoi 1kg, banane 30buc, rewusti 25uc, pere 120buc, pateu 100g 30buc, mere 30buc
- Număr anunț
- DA24847819
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
- Furnizor / câștigător
- ALBERT-TOUR SRL (CUI 2323474)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.480 RON
- Valoare atribuită
- 2.480 RON
- Data publicării
- 14.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.