Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurari CASCO pentru parcul propriu al Consiliul Judetean Satu Mare, conform solicitarii de oferta nr.562/09.01.2020. Atasat gasiti tabelul nominal cu datele de expirare a asigurarilor si tabelul nominal cuprinzand datele tehnice ale automobilelor. Asigurarile vor fi emise cu min.5 zile lucratoare inainea expirarii celor actuale.

Număr anunț
DA24854751
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.566 RON
Valoare atribuită
19.566 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.566 RON

din 19.566 RON estimat