Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 250, procesor- i3, RAM -8GB, DDR4, SSD 256GB.

Număr anunț
DA24841104
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA IMOBILIARA BUCURESTI S.A. (CUI 37764910)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
13.01.2020 00:00
Data finalizării
14.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat