Atribuită
Cumpărare directă
AVIZ DE INSOTIRE A MARFII, A5, AUTOCOPIATIV, 100 FILE/CARN P02749 5 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 200 DECAPSATOR DACO DC001 DC001 10 CAPSATOR POPULAR 25/COLI SMD S-600 1 AGRAFE BIROU METALICE, OFFICE COVER, 28MM,P09929 10 POST-IT COLOR 50X12MM,9X50 FILE/SET 21689 2 CAPSE OFFICE COVER NR. 24/6, 1000 BUC/CUT SL1001 10 CAIET A4 80 FILE PIGNA CLASSIC MATEMATICA P01748 2 REGISTRU A4 200 FILE, COPERTI CARTONATE P01678
- Număr anunț
- DA24853627
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 120,92 RON
- Valoare atribuită
- 120,92 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.