Atribuită Cumpărare directă

10400408 15 KG CUIE 6.0MMXL200MM 10602313 10 BUC PROFIL CD 60X3000 10602314 10 BUC PROFIL CD 60X4000 10600018 200 BUC BRIDA MULTIPLA (ATLANTIC) 10600066 1 CUT SURUB AUTOPERFORANT 421/3.5X9.5(1000BUC) 10602037 3 PUN DIBLU RAPID 6X60 (100BUC/PG) TT

Număr anunț
DA24856365
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,03 RON
Valoare atribuită
405,03 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,03 RON

din 405,03 RON estimat