Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare in camera dubla cu mic dejun inclus la Hotel Continental Suceava. Tarif: 164 Lei/ camera/ noapte (TVA inclus) cazare in perioada 31,01,2020 -05,02,2020 o camera dubla pentru evenimentul Arta Transeelor Trench art.

Număr anunț
DA24858766
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780,95 RON
Valoare atribuită
780,95 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

780,95 RON

din 780,95 RON estimat