Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru autoturismul din dotarea UAT Nehoiu , nr inmatriculare BZ-07-BKP , cf referat necesitate nr 360 din 14.01.2020 / oferta.

Număr anunț
DA24857144
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,40 RON
Valoare atribuită
404,40 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,40 RON

din 404,40 RON estimat