Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii materiale promotionale conform caietului de sarcini.

Număr anunț
DA24856621
Autoritate contractantă
Filarmonica de Stat "Transilvania" Cluj (CUI 4547052)
Furnizor / câștigător
HMA MUNITY SRL (CUI 37264230)
Cod CPV
79800000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.250 RON
Valoare atribuită
32.250 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.250 RON

din 32.250 RON estimat