Atribuită Cumpărare directă

Creare macheta de import conturi, tranzactii si alte elemente care tin de o activitate nou bugetata pentru fiecare articol bugetar; Creare raport de centralizare plati salarii pentru ForexeBug; Creare raport configurare angajamente salarii (ABS) pe articole bugetare (universitar, postuniversitar si camine-cantine), inainte de validarea ordonantarilor de plata; Crearea de conturi contabile conform buget proiect - prin import date; Creare tipuri de tranzactii conform buget proiect - prin import date; Realizare corespondenta conturi de disponibil si IBAN-uri Trezorerie - prin import date;

Număr anunț
DA24842835
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ALPIN MARKET 2001 S.R.L. (CUI 14240704)
Cod CPV
72611000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.400 RON
Valoare atribuită
23.400 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.400 RON

din 23.400 RON estimat