Atribuită Cumpărare directă

MEDICAMENTE 4 POZITII

Număr anunț
DA24854378
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
Furnizor / câștigător
LARA FARM SRL (CUI 17974659)
Cod CPV
33141623-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
949,10 RON
Valoare atribuită
949,10 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
16.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

949,10 RON

din 949,10 RON estimat