Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativă tip CASCO, cu valabilitatea de 12 luni, pentru 25 autoturisme, conform specificațiilor tehnice

Număr anunț
DA24848855
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.396,18 RON
Valoare atribuită
18.396,18 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.396,18 RON

din 18.396,18 RON estimat