Atribuită Cumpărare directă

1. REZ.SEMIINALTIME GEBERIT AP 110 CAL.I(11135622) BUC 5 88.65 443.25 2. OGLINDA CU ILUMINARE 70X90CM (11126523) BUC 3 94.63 283.89 3. LAVOAR CLARA 50CM (10808480) BUC 3 87.26 261.78

Număr anunț
DA24848554
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988,92 RON
Valoare atribuită
988,92 RON
Data publicării
14.01.2020 00:00
Data finalizării
15.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988,92 RON

din 988,92 RON estimat