Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii RSVTI/SERVICE, constand in supravegherea instalatiilor, echipamentelor sub presiune si a aparatelor consumatoare de combustibil ce intra sub incidenta ISCIR, pentru inspectia si testarea tehnica a centralei termice din str. Calarasi, nr. 595, bl. CF3, sc. A, apt. 24, mun. Fetesti, jud. Ialomita.
- Număr anunț
- DA24880921
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.