Atribuită Cumpărare directă

Bec 3.5V Heine - bec pentru oftalmoscop Heine Beta 200, Acumulator Heine NIMH 3.5 V (pentru manerele Beta)

Număr anunț
DA24855680
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
31512100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.558 RON
Valoare atribuită
1.558 RON
Data publicării
15.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.558 RON

din 1.558 RON estimat