Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO + RCA conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Bucuresti, marca VOLKSWAGEN SHARAN, an fabricatie 2012, 1968 cmc, putere 125 kw, masa maxima autorizata 2540 Kg, nr, locuri 7, Clasa BM: B8, suma asigurata 13504 EUR, Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: ianuarie 2020
- Număr anunț
- DA24864325
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.040 RON
- Valoare atribuită
- 4.040 RON
- Data publicării
- 16.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.