Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta solicita servicii de internet si transmisie date - viteza garantata de acces in internet de 100 Mbps - viteze transfer in metropolitan, de pana la 1 Gbps - trafic nelimitat - adresa IPv4 publica fixa - hosting si mentenanta domeniu web - 50 adrese mail in cadrul Liceului Teoretic David Voniga Giroc si structurile aferente acestuia.
- Număr anunț
- DA24855437
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "David Voniga" Giroc (CUI 29118927)
- Furnizor / câștigător
- SC EDIGRUP SL (CUI 16439011)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.040 RON
- Valoare atribuită
- 5.040 RON
- Data publicării
- 15.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.