Atribuită
Cumpărare directă
Programul se va desfășura la Sinaia (Hotel Palace) în perioada 23-26 ianuarie 2020, conform ofertei, având un tarif de instruire de 950 lei/participant (nu se aplică TVA) și un tarif de cazare de 690 lei/participant (TVA 5 % inclus), reprezentând 657,14 lei/ participant fără TVA. Prin urmare, valoarea aferentă instruirii și cazării unei persoane se ridică la 1.607,14 lei/ persoană fără TVA. Certificare A.N.C.I.A. Training - curs autorizat A.N.C.- certificat de absolvire Expert achiziții publice cod COR 214946).
- Număr anunț
- DA24875166
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- A.N.C.I.A. TRAINING S.R.L. (CUI 39516903)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.857,12 RON
- Valoare atribuită
- 12.857,12 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.