Atribuită Cumpărare directă

indicator rutier triunghi ,,cedeaza trecerea'' Indicatoarele sunt confecţionate din tablă de oţel zincată, vopsite electrostatic şi acoperite cu folie reflectorizantă.

Număr anunț
DA24877610
Autoritate contractantă
ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
34992200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.831,50 RON
Valoare atribuită
4.831,50 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.831,50 RON

din 4.831,50 RON estimat