Atribuită Cumpărare directă

Cartus compatibil DLC BROTHER cod TN3520, capacitate de printare 20.000 pagini cu acoperire de 5%. Achiziția se face în baza clauzelor contractuale din Actul aditional nr. 365/16.01.2020.

Număr anunț
DA24864323
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat