Atribuită Cumpărare directă

Produse conform descrierii ofertantului :Biblioraft A4 75mm, plastifiat, cu buzunar si rama - 10 buc albastre; Hartie copiator A4 80g/mp 500 coli/top, Sky Copy - 50 topuri.

Număr anunț
DA24864132
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI 33636420)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
601,40 RON
Valoare atribuită
601,40 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

601,40 RON

din 601,40 RON estimat