Atribuită Cumpărare directă

AL UHCM866B BULION SOIA RAPP-VASSILIADIS 500GR-18.6L 2 BOX 117 234 UHCM877B PALCAM AGAR, 7.24 LITRI 3 BOX 208 624 UHSR150E SUPL.SEL.PALCAM 10 FIOLE 3 BOX 118 354 UHSR226E SUPLIMENT SELECTIV LISTERIA, 10 FIOLE 2 BOX 117 234 UHSR166E SUPLIMENT DEMI FRASER 10FIOLE 5 BOX 160 800 UHSR020K SOLUTIE 40% UREE, 10X5 ML 1 CUT 90 90 UHCM469B MEDIU XLD 500GR-9.4L 5 BOX 140 700 UHCM1092B MEDIU CROMOGENIC SALMONELLA, 9.3 L, 500GR 3 FL 1,058.00 3174 UHCM451B LAURYL TRYPTOSE BROTH MEDIUM 500 GR 2 BOX 150 300 UHCM961B AGAR BAIRD PARKER(PT.RPFM) 500G,7,14L 3 FL 173 519 UHCM509B APA PEPTONATA TAMPONATA 500GR-25L 10 BOX 96 960 UHCM681B MILK PLATE COUNT AGAR 500 GR.- 25.6 L 5 BOX 201 1005 UHSR122A R.P.F.SUPPLEMENT 10 FIOLE 5 BOX 558 2790 11784

Număr anunț
DA24871092
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
Furnizor / câștigător
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.784 RON
Valoare atribuită
11.784 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.784 RON

din 11.784 RON estimat