Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea de electrozi si huse pentru electrozi cu dimensiunile 5/7 si 6/8 . Prezenta tine loc de comanda ferma .

Număr anunț
DA24861528
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.358,40 RON
Valoare atribuită
2.358,40 RON
Data publicării
16.01.2020 00:00
Data finalizării
17.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.358,40 RON

din 2.358,40 RON estimat