Atribuită Cumpărare directă

pachet alimente Liceul Ion Creanga NUMAR DE REFERINTA: 4 PRET DE CATALOG: 1.566,85 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 03111100-3 Boabe de soia (Rev.2) DESCRIERE: soia felii

Număr anunț
DA24870559
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ION CREANGA TULCEA (CUI 4508525)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI 4611791)
Cod CPV
03111100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.566,85 RON
Valoare atribuită
1.566,85 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
20.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.566,85 RON

din 1.566,85 RON estimat