Atribuită
Cumpărare directă
1 Set piese revizie periodica Service Kit 2Y- Fabius TIRO MX08832 1205,00 1 1205,00 2 Filtru separator pt analizor gaze anestezie_WaterLock2 6872130 56,00 12 672,00 3 Linie esantionare pt. analizor gaz anestezie_ Sample Line Set 8290286 80,00 1 80,00 4 Senzor Oxigen Mainstream 6850645 720,00 1 720,00
- Număr anunț
- DA24864774
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.677 RON
- Valoare atribuită
- 2.677 RON
- Data publicării
- 17.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.