Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE APARAT DE SPLATAT SUB PRESIUNE KARCHER CONF DEVIZ 40154

Număr anunț
DA24881106
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469,29 RON
Valoare atribuită
469,29 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

469,29 RON

din 469,29 RON estimat