Atribuită Cumpărare directă

Meniu complet de testari uzuale imunohematologice; Potrivit pentru testare automata si manuala; necesar verificarii acuratetei testarilor efectuate in UTS. Tuburi cu coduri de bare, gata de utilizare pe platformele automate; Pachetul contine minim 9 probe pentru participarea in cadrul testarii de a lungul anului 2020

Număr anunț
DA24887950
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
85145000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat