Atribuită Cumpărare directă

MICROTUBURI CU VOLUM MIC, CAPAC PLAT FLEXIBIL - recomandate pentru transportarea, stocarea sau congelarea unor volume mici de material biologic. Rezistente la centrifugare pâna la 14.000 g.Autoclavabile, tub tip Vitatron, gradat, 7.87 x 31.8 mm, capacitate 0,5ml. 1000 buc/pac Sonde nazo-gastrice Levin, pentru administrarea medicamentelor si a alimentelor, vizibilitate la Raze-X de-a lungul corpului, atraumatice, din PVC, lungime sonde 120cm, sterile, CH20, 30 bucati/set conform oferta anunt seap ADV 1126220/21.01.20

Număr anunț
DA24913223
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,64 RON
Valoare atribuită
355,64 RON
Data publicării
27.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,64 RON

din 355,64 RON estimat