Atribuită Cumpărare directă

Servicii internet conform oferta atasata - pret lunar - 7499 lei, fara TVA 36 pachete internet 90mbps pentru 36 locatii; 1 pachet 300mbps pentru 1 locatie.

Număr anunț
DA24890006
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.489 RON
Valoare atribuită
82.489 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
23.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.489 RON

din 82.489 RON estimat