Atribuită Cumpărare directă

Verificare stingator P6 bucati 28,G2 12 bucati insotite de documente conform legii. valabilitate un an pina la 20 ianuarei 2021.

Număr anunț
DA24884355
Autoritate contractantă
Liceul Grigore Moisil (CUI 4638150)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,12 RON
Valoare atribuită
758,12 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758,12 RON

din 758,12 RON estimat