Atribuită Cumpărare directă

Teste glicemie ACCU CHECK Active - 10 cutii Masca de oxigen cu nebulizator ADULTI - 20 buc

Număr anunț
DA24866248
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
529,80 RON
Valoare atribuită
529,80 RON
Data publicării
17.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

529,80 RON

din 529,80 RON estimat