Atribuită
Cumpărare directă
! Va rugam sa specificati substanta. ! Etichetele sunt dispuse in role de 400 bucati. Conform cu ISO 26825:2008 – privind Etichetele aplicate pentru seringi care contin medicamente utilizate in timpul anesteziei - Culori, design si performanta. Exemplu substante: Tiopental, etomidat, ketamina, propofol, adrenalina, diazepam, lidocaina, etc.
- Număr anunț
- DA24898543
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 30192800-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.980 RON
- Valoare atribuită
- 1.980 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.