Atribuită Cumpărare directă

Folie protectie A4 Capsator TONER COMPATIBIL TN323( KONIKA MINOLTABIZHUB287) Banda adeziva 12x10 Banda adeziva 48*60 lipici solid 36g Perforator 40 coli

Număr anunț
DA24889853
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
704,50 RON
Valoare atribuită
704,50 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

704,50 RON

din 704,50 RON estimat