Atribuită
Cumpărare directă
MUFA GEBO 1'' FI 5*36.97RON MUFA GEBO 1'' FE 5*34.87RON COT PE Q32*3/4 FI 8*4.62RON COT PE Q32*3/4 FEXT 10*4.20RON COT PE Q25*1/2 FE 10*3.36RON COT PE Q25*1/2 FI COT PE Q25*25 MUFA PE Q25*25 MUFA PE Q25*3/4 FE MUFA PE Q25*3/4 FI NIPLU ZN 1'' NIPLU 1'' CROM 10*6.30RON COT PE Q25 18*5.04RON PRETURILE NU CONTIN TVA
- Număr anunț
- DA24873069
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 911,34 RON
- Valoare atribuită
- 911,34 RON
- Data publicării
- 20.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.