Atribuită
Cumpărare directă
Domeniul de utilizare Gigasept PAA este o formula unica patentata, conceputa special pentru dezinfectia manuala sau semiautomata / sterilizarea chimica la rece/procesarea endoscoapelor flexibile curatate in prealabil, a echipamentului de oftalmologie, a instrumentarului chirurgical din otel inoxidabil si a dispozitivelor medicale termosensibile. Actiune microbiologica Gigasept PAA este eficace impotriva: bacterii (EN 1040, EN 13727), micobacterii (EN 14348), fungi (EN 1275, EN 13624), spori (EN 14347), virusuri (EN 14476)
- Număr anunț
- DA24911660
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.980 RON
- Valoare atribuită
- 2.980 RON
- Data publicării
- 27.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.