Atribuită
Cumpărare directă
A :Servicii de internet . Spitaluj Judetean de Urgenta Zalau - str. Simion Barnutiu nr.67 Digi Internet Business 300 Mbps-banda garantata Monitorizare Proactiva 16 IP-uri Digi internet Business 90 Mbps – Solutie de back-up Compartimentul de Medicina Legala - str. Simion Barnutiu nr.67 Transport MPLS L2 -100 Mbps Sectia de Boli Infectioase, sectia de TBC, sectia Psihiatrie Acuti si Centru de Sanatate Mintala – str. T. Vladimirescu nr.28, Zalau Transport MPLS L2 -100 Mbps Sectia de Recuperare si Sectia de Reumatologie: - str. Dumbrava I, Zalau Transport MPLS L2 -100 Mbps Sectia de Boli Infectioase – str. Pacii nr.10, Zalau Transport MPLS L2 -100 Mbps Camin Ortelec(Arhiva institutiei) - localitatea Ortelec Transport MPLS L2 -100 Mbps Locuinta de protocol - str. Salcamilor nr.1, ap.12, Zalau Digi Internet Business Acces 300 Mbps B :Servicii de televiziune -minim 20 de abonamente TV Total oferta 2620 lei plus TVA/abonament lunar Total oferta pe 1 an :31440 lei plus TVA
- Număr anunț
- DA24896396
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.440 RON
- Valoare atribuită
- 31.440 RON
- Data publicării
- 22.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.