Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta privind securitatea si sanatatea in munca pentru intreprinderi cu 200 pana la 249 de lucratori: Societate este abilitata de ministerul muncii prin certificatul de abilitare nr.9061/21.03.2013 Societate este abilitata de ministerul muncii prin certificatul de abilitare nr.9061/21.03.2013 1. Ofera consultanta pentru efectuarea instructajul la locul de munca si periodic de securitate a muncii conform specificului activităţii desfăşurate prin conducatorii locurilor de munca sau a lucratorilor desemnati, efectueaza instructajul introductiv general la cererea beneficiarului, la sediul acestuia. 2.Propune atributii si raspunderi in domeniul securitatii si sanatatii in munca, ce revin lucratorilor, corespunzator functiilor exercitate, care se consemneaza in fisa postului, cu aprobarea angajatorului. 3.Verifica cunoasterea si aplicarea de catre toti lucratorii, a masurilor prevazute in planul de prevenire si protectie,precum si atributiile si responsabilitatile ce le revin in domeniul securitatii si sanatatii in munca stabilite prin fisa postului. 4.Intocmeste un necesar de documentatii cu caracter tehnic de informare si instruire a lucratorilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca 5.Elaboreaza tematici pentru toate fazele de instruire, stabilirea periodicitatii adecvate pentru fiecare loc de munca, asigurarea informarii si instruirii lucratorilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca. 6.Elaborarea programului de instruire-testare la nivelu

Număr anunț
DA24902585
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC ORAVITA (CUI 3228187)
Furnizor / câștigător
ADC PROT & SAN SRL (CUI 16137714)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.041,98 RON
Valoare atribuită
5.041,98 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.041,98 RON

din 5.041,98 RON estimat