Atribuită Cumpărare directă

Achizitie distrugator de documente HSM ShredStar S5

Număr anunț
DA24907553
Autoritate contractantă
Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,84 RON
Valoare atribuită
200,84 RON
Data publicării
23.01.2020 00:00
Data finalizării
27.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,84 RON

din 200,84 RON estimat