Atribuită Cumpărare directă

Foaie observatie clinica generala (pliat+capsat), Fisa de circuit a pacientului, Fisa CPU + anexa fisa consultatii, Foaie evolutie si tratament, Fisa de terapie intensiva, Fisa de anestezie spinala, Condica prezenta A4, Retete medicale, Adeverinta medicala A6, Registru consultatii medicale, Registru parametri expunere in radiodiagnostic, Registru protocol operator, Registru dezinfectie inalta instrumentar, Registru privind operatiunile prezentate la viza CFP

Număr anunț
DA24890068
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
DARGOV SRL (CUI 8807570)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.920,86 RON
Valoare atribuită
3.920,86 RON
Data publicării
21.01.2020 00:00
Data finalizării
22.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.920,86 RON

din 3.920,86 RON estimat