Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE 200G MC UNT 80% 1L ARO LAPTE CARNE TOCATA PORC COTLET PORC SPATA PORC

Număr anunț
DA24881447
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTE SIGISMUND TODUTA (CUI 4374725)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
913,55 RON
Valoare atribuită
913,55 RON
Data publicării
20.01.2020 00:00
Data finalizării
21.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

913,55 RON

din 913,55 RON estimat