Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse medicamente Algifen sol.inj*5f*5ml (COMBINATII ( METAMIZOL+PITOFENONA+FENPIPRAMIDA)) _185050947_RX Algocalmin 1g/2ml sol.inj*5f*2ml ZNT (METAMIZOLUM NATRIUM)_7506_RX Algocalmin 500mg*20cpr ZNT (METAMIZOLUM NATRIUM) _5963_#RX Dicarbocalm*30cpr.mast (COMBINATII( carbonat de calciu/carbonat de magneziu/trisilicat de magneziul)) _184575170_#OTC Digoxin 0.25mg*25cpr (DIGOXINUM) _7419_#RX Furosemid Zentiva 20mg/2ml sol.inj*5f*2ml (FUROSEMIDUM)_6387_RX Ibutin 300mg*20cpr.film.elib.prel (TRIMEBUTINUM) _7476_#RX Motilium 10mg*10cpr.film (DOMPERIDONUM) _6590_#RX Diazepam-Richter 10mg*20cpr S (DIAZEPAMUM) _6235_#RX Ciprinol 100mg/10ml conc.sol.perf*5f*10ml KRK (CIPROFLOXACINUM) _6170_RX Hidrocortizon HF 100mg*1fl pulb+1f solv.sol.inj/perf (HYDROCORTISONUM) _7327_#RX Metoclopramid 5mg/ml sol.inj*5f*2ml TRP (METOCLOPRAMIDUM)_185208061_#RX
- Număr anunț
- DA24907169
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.173,76 RON
- Valoare atribuită
- 2.173,76 RON
- Data publicării
- 23.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.